www.yogini.ee

Kuidas osta

Vali soovitud kaubad ja lisa need ostukorvi. Kauba koguse saad ise valida, trükkides kasti soovitud koguse arvu. Ostukorvis olevate toodete koguseid saad soovi korral veel muuta ning neid sealt ka eemaldada. Kui kõik vastab soovitule, liigu edasi tellimislehele, täida vastavad lahtrid oma kontaktandmetega ning vali kohaletoimetamisviis. Kui tahad tellimisinfole midagi lisada, siis selleks on lahter "Lisainfo". Peale tellimuse tegemist saadetakse arve Sinu e-posti aadressile.

Kauba transport

Kaup toimetatakse kohale Eesti Posti või SmartPosti vahendusel. Kui tellimus on suurem kui 22 eurot, siis maksame saatekulu ise. Tasuta saatmine kehtib lihtmaksikirja ning SmartPosti puhul. Palume eelistuse märkida "Lisainfo" lahtrisse.

Kokkuleppel on Tallinnas võimalik kaubale ise järele ka tulla. Palun võta meiega selleks enne tellimist ühendust ning üritame leida sobiva aja.

Hinnad:
  • Tähitud maksikiri - 2,20 EUR
  • Lihtmaksikiri* - 0,70 EUR
  • SmartPost** - 1,9 EUR
  • ELS Pluss - 4,8 EUR
  • Lisatellimus*** - 0 EUR
Antud saatekulu kehtib vaid Eestisiseste saadetiste puhul. Välismaale tellimisel palume võtta saatekulude täpsustamiseks eelnevalt ühendust.

* Lihtmaksikiri - kliendi enda vastutusel. Saadetise teekonda ei ole võimalik jälgida ning kadumaläinud pakke asendada ei saa.
** Sobiva Smartposti asukoha palume kirjutada "Lisainfo" lahtrisse. Kontrolli kindlasti, et telefoninumber oleks korrektne!
*** Kui soovid lisaks saadetud (kuid maksmata) tellimusele veel midagi osta, siis vali saatmisviisiks "Lisatellimus 0 EEK". Sellisel juhul saad mõlemad arved korraga ära maksta ning me saadame kauba välja ühe pakina.

Kauba eest tasumine

Makstähtaeg on 5 tööpäeva, selle möödumisel tellimus tühistatakse. Kui tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest, siis märgi maksekorralduse selgituse väljale tellimusel esitatud nimi.

Paki postitame 3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.