www.yogini.ee
Wild Earth
Wild Earth valmistab käsitööna tooteid Himaalaja ravimtaimedest: taimsed seebid, padjad, eeterlikud ja massaažiõlid, viirukid ja amuletid.

Himaalajas kasvavad nii lõhna- kui ravimtaimed, mida kohalikud elanikud on ravi- ja rituaalsetel eesmärkidel kasutanud juba sajandeid. Wild Earth on loonud tooted, mis toovad vanade traditsioonide kaudu ravimtaimed tänapäevase tarbijani.

Wild Earth’i kasutatavad ravimtaimed pärinevad kaugetest, majanduslikult ebakindlatest mägipiirkondadest. Ravimtaimi sellistelt aladelt ostes tagatakse nende puhtus ning korjajatele maksimaalne võimalik sissetulek. Kõik tooted on käsitsi valmistatud, nende valmistamisel järgitakse Fair Trade põhimõtteid ning neid ei testita loomade peal.

Kõik tooted sisaldavad vähemalt 95% looduslikke koostisaineid.

Hetkel on Wild Earth tooted läbi müüdud.

Passion is meant to be shared
"Passion is meant to be shared" tähendab laia valikut käsitööehteid, mille valmistamisel on kasutatud kvaliteetseid klaashelmeid, puitu, poolvääriskive, eksootilisi India klaashelmeid, teokarpe, mageveepärleid ja Swarovski kristalle. Kõik ehted on unikaalsed ja kahte täpselt ühesugust ei leia.

Ehete inspiratsiooniallikad on Aasia vürtsid ja viirukilõhn, Himaalaja lumised mäetipud ja punased rododendronid, Mehhiko värvid ja Kariibi-äärsed reggaerütmid, Vahemere-äärne päike ja soe suvevihm, kibuvitsaõied ja maikellukeselõhn.

Vaata ka galeriid ehetest, mida hetkel küll poes saada ei ole, kuid soovi korral on neid võimalik tellida. Selleks saada meile e-kiri ning lepime kokku valmistamise tähtajas.